web design

בניית אתרים לתוצאות
עסקיות מיוחדות

יש מיליון בוני אתרים,

אבל משרד נטו נט יש רק אחד

היתרון שלנו ברור:
כשמשרד פרסום 360 בונה לך אתר
זה לא רק נראה וואו, זה גם חכם וואו – תדמיתית, שיווקית ועסקית.

Web design

בניית אתרים
לתוצאות עסקיות מיוחדות

יש מיליון בוני אתרים,
אבל משרד נטו נט יש רק אחד,
היתרון שלנו ברור:
כשמשרד פרסום 360 בונה לך אתר - זה לא רק נראה וואו, זה גם חכם וואו - תדמיתית,
והכי חשוב - זה וואו בתוצאות! שיווקית ועסקית!

Results

מה יש באתרים שלנו שאין למתחרים?

האתרים שאנו בונים מעוצבים ברמה אחרת מהשוק, הם גמישים ורלוונטיים ליותר זמן, ובגלל שאנחנו פרסומאים- יהיה לך החזר השקעה מהיר יותר.

שילוב בין 2 האונות של המח – הצד השיווקי והצד התדמיתי!שפה מיתוגית נכונה וייחודית ממצבת אתכם גבוה והעסק שלכם נתפס בעל ערך רב יותר בעיני הצרכן. כשמשלבים את זה עם טכניקות שיווק מתקדמות נוצרת שפה מנצחת!

שיווק

נטו נט הוא משרד פרסום עם יכולות לבנות אתר שהוא מכונת שיווק אמיתית

סיפור

אנו מומחי הסטורי טלינג כשזה מגיע לעסקים, כל דף באתר יספר את סיפור העסק שלך

מיתוג

לעסק שלך יהיה אתר עם שפה מיתוגית ייחודית ברמה הגבוה ביותר שניתן

Brand

הופכים כל עסק למותג עם אתר

גם שיווקי Marketing

תקבלו אתר שהוא מכונת ייצור הכנסות שיספק לכם החזר על ההשקעה תוך זמן קצר. אנחנו נדאג שלאתר תהיה אסטרטגיה שיווקית בעלת משפכי שיווק חכמים שמובילים להמרה. כמו בן שגם נדאג לכתיבה שיווקית של התוכן שיהפוך את האתר לבולט ומיוחד מה שיתרום ל- SEO.

גם מיתוג Branding

תקבלו עיצוב אתר עם "נשמה" המספר את סיפור העסק שלכם בצורה מנצחת לאורך כל האתר. אנו נדאג לכך שהאתר שלכם יהיה מותאם לקהל היעד שלכם בכל הפרמטרים ועם זאת ייחודי ויוקרתי. תאמינו לנו, אנשים שמים לב להבדל!​

Results
והכי חשוב -
תוצאות עסקיות

בואו נדבר תכל'ס, הכי חשוב זה התוצאות! כשאתם בונים אתם עם משרד פרסום התוצאות יגיעו כבר מהיום הראשון שהאתר באוויר! מעבר לזה שאנחנו משקיעים את הנשמה, הניסיון והיכולות המקצועיות יספקו את כל הדרוש כדי להעיף את העסק שלכם למעלה.

Gallery

עבודת יד כמלאכת מחשבת

!Welcome

נמאס לך לחפש ספקים?
מעולה, כי אנחנו לא עוד ספק, אנחנו מחלקת השיווק החדשה שלך, נעים מאוד, ו..הכל מתחיל בטופס קטן:

web design

הקמת אתר עם כל התכונות החשובות

על התבלין הסודי אנחנו לא רושמים פה..

עיצוב ממותג Design

לאחר שנאפיין את הצרכים והעיצוב של האתר החדש ע"מ ליצור חווית משתמש מודרנית טובה וברורה. העיצוב יהיה מקורי ומותאם אישית לצרכים של העסק והאתר כפי שנגדיר אותם ולא יתבסס על תבניות עיצוב מוכנות כאלה ואחרות ע"מ שהתאימות ואורך החיים של האתר ישמרו ויפיקו את המירב עבורכם, משם נתקדם לבנות את תשתית האתר על בסיס העיצובים הנ"ל.

רספונסיביות Responsive

האתר יותאם לצפייה מכל סוג מחשב, טאבלט, מקרן או מכשיר סלולרי בצורה אופטימלית ע"פ העיצובים והסטנדרטים החדשים ביותר בתעשייה.

קידום SEO

כבר מהשלב הראשון האתר יבנה בצורה אופטימלית וידידותית לגוגל ומנועי חיפוש כדי שבצורה טבעית הם יאהבו אותו גם בקטגוריות הראשיות, כמובן שזה לא תחליף לקידום 'SEO' מקצועי חודשי בגוגל אך ניתן יהיה כשלב שני לבצע בנפרד גם קידום לאתר בצורה שוטפת על מנת להקפיץ אותו בתוצאות החיפוש של ביטויים ומונחים פופולאריים למקומות הגבוהים.

פלטפורמת WordPress

האתר יבנה על טכנולוגיית קוד הפתוח הפופולארית בעולם וורדפרס מבוססת אלמנטור מה שאומר שאתם מקבלים את העדכונים וקדמת הטכנולוגיה על בסיס קבוע אשר לה מיליוני משתמשים בעולם.

אוטומציית לקוחות Customers

 כחלק אינטגרלי מהאתר והטפסים נאסוף בצורה חוקית וחכמה פרטים וכתובות שיוכלו לשמש בעתיד להפצת חומר פרסומי ושמירה על קשר חוזר עם לקוחות, שליחת שנה טובה וכו'.. סוג של מועדון לקוחות.

מדיה חברתית Social

אתר יותאם לפייסבוק ומדיה חברתית לרבות שיתוף, המלצות פייסבוק, חשיפה לדפים, הצטרפות לדף הפייסבוק מהאתר עצמו וכל מה שצריך כדי לגרום להפצה נרחבת שלו מבלי לפגוע בפשטות והזרימה של האתר.